pokoje gościnne
pod bialym aniolem
pod żółtym aniołem
pod zielonym aniolem
pod błękitnym aniolem
pokoje parter
pod turkusowym aniolem
pod białym aniolem
pod niebieskim aniolem
otoczenie
do dyspozycji gości
okoliczne atrakcje
księga gościKomfortowe pokoje
w sercu Jury
Krakowsko-Czestochowskiej

DO DYSPOZYCJI GOŚCI


Kompleksowo wyposażona kuchnia (piętro)Do wyłącznej dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można samodzielnie przygotować posiłki. W kuchni znajduje się lodówka, płyta elektryczna, czajnik elektryczny, talerze, sztućce, garnki i inne przybory kuchenne. Kuchnia jest połączona z jadalnią. Wygodny stół zapewnia miłe miejsce do wspólnego spędzania czasu. Istnieje możliwość zamówienia obiadów lub śniadań w zaprzyjaźnionej firmie cateringowej. Najbliższa restauracja znajduje się 10 minut na piechotę od obiektu.

Kompleksowo wyposażona kuchnia (parter)Do wyłącznej dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można samodzielnie przygotować posiłki. W kuchni znajduje się lodówka, płyta gazowa, czajnik elektryczny, talerze, sztućce, garnki i inne przybory kuchenne.Kuchnia jest połączona z jadalnią. Wygodny stół dla 16 osób z możliwością rozłożenia doskonale nadaje się do spotkań w większym gronie. Z jadalni wyjście bezpośrednio na taras z tyłu budynku, meble ogrodowe, grill.

..

Posiłki na zamówienie

Istnieje możliwość zamówienia obiadów lub śniadań w zaprzyjaźnionej firmie specjalizującej się w domowych posiłkach.Parking


Do dyspozycji gości oddajemy wybrukowany parking przed budynkiem. Działka jest ogrodzona.Pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego


Dla gości przygotowaliśmy również zamknięte pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego, w którym można bezpiecznie pozostawić rowery i inne akcesoria sportowe.