pokoje gościnne
pod bialym aniolem
pod żółtym aniołem
pod zielonym aniolem
pod błękitnym aniolem
pokoje parter
pod turkusowym aniolem
pod białym aniolem
pod niebieskim aniolem
otoczenie
do dyspozycji gości
okoliczne atrakcje
księga gościKomfortowe pokoje
w sercu Jury
Krakowsko-Czestochowskiej

KONTAKTPokoje Gościnne "Pod Aniołami"

Katarzyna Kulińska-Pluta

42-256 Olsztyn

ul. Botaniczna 51

Tel. 533 176 157

E-mail: kasia@jurapodaniolami.pl

DOJAZD

Samochodem:

Podróżujący Drogą Krajową nr 1 muszą w Częstochowie zjechać na DK nr 46 kierunek Jędrzejów, W odległości 5 kilometrów od granic Częstochowy zobaczycie Państwo znak Olsztyn, nadal należy jechać DK nr 46, aż pojawią się pierwsze zabudowania. Dojechać do pierwszego ronda (Uwaga rondo jest owalne, nie okrągłe). Na rondzie kierować się na pierwszą w prawo, kierunek Biskupice. Jechać prosto około 400 metrów. Po prawej będzie Szkoła Podstawowa. Natomiast na wysokości tej szkoły trzeba skręcić w lewo, w wąską uliczkę noszącą nazwę Combika. Jechać prosto. Po przejechaniu około 200 metrów będzie skrzyżowanie trzech ulic. Wjechać w ulicę na wprost, to już Botaniczna, (tu na słupie energetycznym wisi baner z naszym logo i kierunkiem jazdy) jechać do końca tej ulicy około 600 metrów. Po lewej stronie nasz budynek, na płocie wisi duży baner.

Jadący od Jędrzejowa jadą w kierunku Częstochowy. W Olsztynie przejadają rondo koło cmentarza kierując się w stronę Częstochowy. NA drugim rondzie w Olsztynie tzw. owalnym w kierunku Biskupic. Jechać prosto około 400 metrów. Po prawej będzie Szkoła Podstawowa. Natomiast na wysokości tej szkoły trzeba skręcić w lewo, w wąską uliczkę noszącą nazwę Combika. Jechać prosto. Po przejechaniu około 200 metrów będzie skrzyżowanie trzech ulic. Wjechać w ulicę na wprost, to już Botaniczna, (tu na słupie energetycznym wisi baner z naszym logo i kierunkiem jazdy) jechać do końca tej ulicy około 600 metrów. Po lewej stronie nasz budynek, na płocie wisi duży baner.PKP:

do stacji Częstochowa Główna i dalej autobusem PKS lub MPK

PKS ze stacji Częstochowa Główna, autobusy w kierunku Janowa, Złotego Potoka, bilety kupować do przystanku Rynek w Olsztynie, wysiąść na rynku, kierować się w uliczkę obok Aptek Pod Zamkiem, iść w prawo. Po dotarciu do skrzyżowania czterech ulic widoczny będzie napis ul. Botaniczna (tu na słupie energetycznym wisi baner z naszym logo i kierunkiem), iść do końca tej ulicy około 600 metrów. Po lewej stronie nasz budynek, na płocie wisi duży baner.